Finał IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika”

Program Finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu „Indeks dla Rolnika” 30.03.2023r. (Czwartek)

Miejsce:
Audytorium Novum  Politechniki Bydgoskiej im. J.J. Śniadeckich Kampus przy Al. Prof. S. Kaliskiego 7, 85-789 Bydgoszcz (Fordon)

8.30-9.00 Rejestracja uczestników finału
(hol Audytorium Novum)

9.00-9.30  Aula Audytorium Novum
Oficjalne rozpoczęcie i powitanie Finalistów przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej

9.45-12.30   Część Konkursowa Komisje Konkursowe – prezentacje Uczestników Finału

13.30 Gala Finału Konkursu - Aula Audytorium Novum
Oficjalne powitanie przybyłych Finalistów i Gości przez Dziekanów Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii oraz Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Politechniki Bydgoskiej

13.40 Wykład Pana Marcina Wrońskiego Zastępcy Dyrektora Generalnego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa „Działania KOWR na rzecz nowoczesnego rolnictwa”

14.20 Ogłoszenie wyników finału IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu  „Indeks dla Rolnika”