XX konferencja „Biotechnologia na Politechnice Bydgoskiej a wyzwania współczesnego świata"
08 czerwca 2022

2 czerwca br. odbyła się jubileuszowa XX konferencja: „Biotechnologia na Politechnice Bydgoskiej a wyzwania współczesnego świata". Organizatorem konferencji była Katedra Biotechnologii Rolniczej oraz Koło Naukowe Biotechnologii BioX przy wsparciu władz PBŚ i WRiB. W Konferencji uczestniczyli absolwenci kierunku Biotechnologia oraz studenci PBŚ realizujący prace inżynierskie, magisterskie i doktorskie o tematyce biotechnologicznej. Gościliśmy także studentów reprezentujących Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz młodzież z bydgoskich szkól średnich. Uczestnikom serdecznie dziękujemy za interesujące wystąpienia i streszczenia. Wszystkich sympatyków konferencji zapraszamy za rok.