Warsztaty "Politechnika Przyrodnika"
24 lutego 2023

23 lutego na Wydziale Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej odbyły się warsztaty pt. "Politechnika Przyrodnika". Uczestnikami wydarzenia było VIII Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy. W ramach spotkania uczniowie uczestniczyli w następujących modułach:

- „Magia zmysłów - analiza sensoryczna czekolady, soków, zielonych warzyw i wiele więcej..." poprowadzoną przez dr inż. Dorotę Wichrowska
- „Zadziwiający świat owadów" poprowadzony przez  prof. dr hab inż. Dariusza Piesika oraz dr hab. inż. Roberta Lamparskiego, prof. PBŚ
- „Zasady współczesnej fitoterapii" poprowadzoną przez dr inż. Katarzynę Sadowską

Dziękujemy VIII LO w Bydgoszczy za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy na studia inżynierskie na Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej!