Warsztaty naukowe dla pracowników firmy Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o.
18 października 2021

W dniu 07.10.2021 roku odbyły się II warsztaty naukowe dla Pracowników firmy Agro-Sieć
Maszyny Sp. z o. o.
Zajęcia były realizowane w:
- Katedrze Agronomii nt. „Poplony ścierniskowe, międzyplony, wsiewki”. Prowadzącymi zajęcia byli dr hab. Lech Gałęzewski oraz dr hab. Edward Wilczewski, prof. PBŚ.
- Katedrze Biogeochemii i Gleboznawstwa nt. „Organoleptyczne oznaczanie grupy granulometrycznej gleb oraz ocena ich cech morfologicznych na podstawie budowy
profilu
”. Prowadzącymi zajęcia byli prof. dr hab. Mirosław Kobierski oraz mgr inż. Mateusz Pawłowski.
Warsztaty odbyły się w ramach współpracy pomiędzy Wydziałem Rolnictwa i Biotechnologii a  firmą Agro-Sieć Maszyny Sp. z o. o, która dotyczy organizacji kursów i szkoleń specjalistycznych oraz konsultacji.