Umowa o współpracy z firmą CHEMIROL
01 grudnia 2021

1 grudnia 2021 roku Rektor Politechniki Bydgoskiej - prof. Marek Adamski - podpisał umowę o współpracy z Przedsiębiorstwem Usługowo-Handlowym CHEMIROL reprezentowanym przez członka zarządu Patryka Podołowskiego i dyrektora Działu Marketingu i PR dr Alicję Malewicz-Pełczyńską.
Na spotkaniu obecni byli również dr hab. inż. Małgorzata Szczepanek, prof. PBŚ, która jest reprezentantem Uczelni we współpracy z firmą oraz Dziekan Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii dr hab. inż. Edward Wilczewski, prof. PBŚ.
Przedsiębiorstwo CHEMIROL to firma branży rolniczej, która w swym portfolio sprzedażowym posiada między innymi środki ochrony roślin, nawozy rolnicze i ogrodowe, materiał siewny czy biostymulatory. Współpraca przewidziana jest w zakresie prowadzenia prac badawczych, proinnowacyjnych i wdrożeniowych, organizacji kursów, szkoleń, organizacji konferencji, seminariów i wystaw.