Udział naszych naukowców w międzynarodowej konferencji "Erasmus+ Internationalization Ambassadors"
09 czerwca 2022

W dniach 23.05-27.05.2022 r. dr inż. Piotr Prus, prof. PBŚ przebywał w Banat`s University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine "King Michael I of Romania" from Timisoara (Rumunia) na cyklicznej, międzynarodowej konferencji "Erasmus+ Internationalization Ambassadors", która w tym roku skupiała się wokół tematyki "Together for a green future".

W trakcie konferencji zapoznał jej uczestników z zagadnieniami związanymi z innowacyjnymi rozwiązaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju rolnictwa i agrobiznesu na przykładzie realizowanych na naszym wydziale projektów Pradawne Ziarno, Gardena oraz Nova Trawa.