Pracownicy WRiB w audycjach telewizyjnych TVP3
06 lipca 2022

Dr inż. Renta Kuśmierek-Tomaszewska z Pracowni Melioracji i Agrometeorologii Politechniki Bydgoskiej wzięła udział w audycji telewizyjnej Agroregion na kanale TVP3 odpowiadając na pytania "Jak się zmienia i jakich specjalistów potrzebuje współczesna polska wieś" (od 17 min. 15 sek.)

Materiał wideo: https://bydgoszcz.tvp.pl/1863079/agroregion Program był emitowany 2 lipca o godz. 10:30.

Pozostałe dwa nagrania, wyemitowane na ogólnopolskim kanale TVP3, w których nasza koleżanka wzięła udział to: Agrobiznes Extra nt. "Czy upały szkodzą roślinom na naszych polach?" wyemitowany 28 czerwca o godz. 12:55 oraz Agrorozmowa nt. "Jakiej pogody w pełni lata potrzebują rośliny uprawne?” o godz. 7:00.

Serdecznie dziękujemy Pani dr inż. Renacie Kuśmierek-Tomaszewskiej za promowanie Wydziału Rolnictwa Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej. Serdeczne podziękowania kierujemy również do Pani Redaktor Joanny Sikory za współpracę i życzliwość.