Poszukiwani wolontariusze na targi Agro-Tech w Minikowie
30 maja 2022

Zapraszamy studentów wszystkich kierunków studiów na WRiB do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Rolno-Spożywczych AGRO-TECH w Minikowie 2-3 lipca 2022 roku w roli wolontariuszy. Firma Lawson Agro zaprasza do współpracy w ramach działań marketingowych i promocyjnych w trakcie targów. Zapewnia transport z ulicy Bernardyńskiej (tam i powrót) oraz wyżywienie w trakcie imprezy.

Dla zaangażowanych studentów firma daje możliwość uczestnictwa w innych tego typu imprezach w kraju i za granicą oraz w przyszłości daje szansę na podjęcie interesującej pracy. Firma oferuje m.in. wyjazd na największe w Europie tragi rolne Agritechnica do Hanoveru (Niemcy).

Telefon kontaktowy dla osób zainteresowanych ogłoszeniem: 52 3749560 oraz 52 3749551