Koncepcja rewitalizacji Ogrodu Jagiełły. Konkurs rozstrzygnięty!
27 czerwca 2022

Znamy wyniki konkursu na opracowanie koncepcji przestrzenno-architektonicznej rewitalizacji Ogrodu Jagiełły w Bydgoszczy.

Konkurs skierowany był do studentów i absolwentów kierunku Architektura krajobrazu Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii, Politechniki Bydgoskiej.

Oto wyniki:

• I miejsce – Gabriela Bajas (studentka I roku kierunku Architektura krajobrazu)
  • II miejsce – inż. Patryk Czerwiński (absolwent Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii, kierunku Architektura krajobrazu)
  • III miejsce – Wiktoria Opoń (studentka 2 roku kierunku Architektura krajobrazu)

Celem konkursu było wyłonienie projektu koncepcyjnego, który będzie odpowiadał potrzebom zagospodarowania terenu jako funkcjonalnej przestrzeni publicznej miasta. Patronat honorowy nad konkursem objął Rektor Politechniki Bydgoskiej.

Organizatorzy konkursu:

• Wydział Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej