Inżynieralia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii
12 października 2023

Inżynieralia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii za nami...
Wszystko co dobre szybko się kończy... ale piękne wspomnienia pozostaną z nami na długo! To było prawdziwe świeto studiowania i nauki!
Odbyły się ciekawe wykłady studentów i absolwentów, którzy opowiadali o studiach, było zwiedzanie laboratoriów Wydziału, strefa przemysłu, gotowanie na żywo w wykonaniu mgr. inż. Adama Rzęskiego, prezentacja maszyn rolniczych oraz strefa nauki, w której studenci prezentowali projekty realizowane w kołach naukowych i pracownicy, którzy pokazywali czym zajmują się w swojej pracy naukowej.
Dziękujemy uczniom i nauczycielom za przybycie!
Dziękujemy wszystkim wystawcom i sponsorom za wsparcie wydarzenia!
Dziękujemy dr inż. Agacie Giełczyk z Wydział Telekomunikacji, Informatyki i Elektrotechniki  za wspaniały wykład "AI w edukacji".
Teraz już wszyscy uczniowie wiedzą, że mogą u nas studiować:
- AGROTECHNOLOGIĘ
- ARCHITEKTURĘ KRAJOBRAZU
- BIOTECHNOLOGIĘ
- PROJEKTOWANIE ŻYWNOŚCI NISKOPRZETWORZONEJ
- ZIELARSTWO I FITOTERAPIĘ

Galerię zdjęć z wydarzenia można zobaczyć na stronie: https://www.facebook.com/pbs.bydgoszcz/posts/pfbid083gUZAFkH2iqxfrTTAPekprTHs7rT5Y9HAHdvrz3Vt6bvuU4WEkcrYS4Xfd7zrT9l