Studenckie Koła Naukowe

Studia to nie tylko wykłady, ćwiczenia i egzaminy. To także wiele różnego rodzaju aktywności, w tym koła naukowe. Jeżeli chcesz zdobyć cenne doświadczenie w realizacji różnych projektów, nowe umiejętności lub poznać ciekawych ludzi o podobnych zainteresowaniach skorzystaj z oferty Kół Naukowych działających na naszym Wydziale.

Koło Naukowe Biotechnologii
Opiekun: dr inż. Iwona Jędrzejczyk
e-mail: jedrzej@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Botaniki i Ekologii
Opiekun: dr inż. Tomasz Stosik
e-mail: stosik@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Chemii Rolnej
Opiekun: dr inż. Edward Majcherczak
e-mail:Bozena.Barczak@pbs.edu.pl

Koło Naukowe ExPlant
Opiekun: dr inż. Natalia Miler
e-mail:nmiler@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Ochrony Roślin
Opiekun: dr inż. Małgorzata Jeske
e-mail: jeske@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Doradztwa w Agrobiznesie
Opiekun: dr inż. Piotr Prus
e-mail: piotr.prus@pbs.edu.pl

Koło Naukowe Agronomii
Opiekun: prof. dr hab. inż. Dariusz Jaskulski
e-mail: darekjas@utp.edu.pl

Koło Naukowe Architektury Krajobrazu
Opiekun: dr inż. Zofia Stypczyńska
e-mail: styzo@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Zielarstwa i Fitoterapii
Opiekun: dr hab. inż. Wojciech Kozera
e-mail: kozera@pbs.edu.pl
przejdź do strony www

Koło Naukowe Genetyki i Hodowli Roślin
Opiekun: dr inż. Dorota Olszewska
e-mail: dorota.olszewska@pbs.edu.pl