Złoty Krzyż Zasługi dla Profesora Kenneth Albrechta z Uniwersytetu Wisconsin-Madison
13 listopada 2022

Podczas Święta Niepodległości w dniu 11 listopada 2022 r. w Muzeum Polskim w Ameryce odbyła się uroczystość, zorganizowana przez Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej w Chicago, podczas której Profesor Kenneth Albrecht z Uniwersytetu Wisconsin-Madison otrzymał Złoty Krzyż Zasługi nadany przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
Odznaczenie zostało przyznane Profesorowi K. Albrechtowi za zasługi dla polskiego rolnictwa na wniosek Dziekana Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii (2019 r.) oraz pracowników i absolwentów WRiB, którzy na Uniwersytecie Wisconsin-Madison obyli staże naukowe i praktyki studenckie.