Zielona metamorfoza patio przy budynku I
25 czerwca 2026
Patio na Kampusie Fordońskim w budynku I Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii zyskało zupełnie nowe oblicze. W ciągu zaledwie miesiąca przestrzeń, w której dominowały beton, kamienie i piasek, zamieniła się w zieloną strefę wypoczynku dla społeczności akademickiej.
Pomysłodawcami i realizatorami przedsięwzięcia byli pracownicy wydziału: dr inż. Sebastian Sendel, dr Karol Lisiecki, mgr inż. arch. kraj. Patryk Czerwiński oraz mgr inż. arch. kraj. Justyna Kadlec. W realizację projektu zaangażowali się również studenci Architektury Krajobrazu oraz dr inż. Anita Woźny.
Nowe patio to efekt wspólnej pracy, zaangażowania i pasji do tworzenia przyjaznych, bioróżnorodnych zielonych przestrzeni.
Pozostałe aktualności
12 czerwca 2026
22 maja 2026
11 maja 2026
11 maja 2026