"EKO-logicznie ZAKRĘCENI"- konkurs dla uczniów szkół średnich
10 lutego 2023

Rada Programowa Kierunku Ochrona i Zarządzanie Środowiskiem na Politechnice Bydgoskiej zaprasza uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w konkursie "EKO-logicznie ZAKRĘCENI"

Zadanie konkursowe: Wykonaj grafikę komputerową lub krótki film/nagranie (do 60 s) typu: boomerang, rolka o tematyce inspirowanej ochroną środowiska. Prześlij kartę zgłoszenia i pracę do dnia 16.03.2023 r. na adres e.mail: konkurs_EKO@interia.pl

Nadsyłane prace mogą być wykonywane samodzielnie lub w zespołach liczących do trzech osób.
Prezentacja nagrodzonych prac, wręczenie nagród, możliwość zwiedzenia pracowni laboratoryjnych i kampusu Politechniki Bydgoskiej, garść informacji o ochronie i zarządzaniu środowiskiem już 24.03.2023 r. podczas uroczystego finału konkursu. Finał odbędzie się w nowej auli przy al. prof. Kaliskiego 7 w Fordonie.