Wyróżnienie dla projektu Pradawne Ziarno
18 stycznia 2021

Projekt Pradawne Ziarno został wyróżniony w konkursie pn. „Najciekawsze innowacyjne rozwiązania dla poprawy konkurencyjności polskiego rolnictwa” zorganizowanym w ramach V Forum Wiedzy i Innowacji.

Organizatorem Forum, które odbyło się 8-9 grudnia 2020 roku, było Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie. Do konkursu zgłoszono 35 projektów z całego kraju.

Grupa Pradawne Ziarno realizuje projekt, który zakłada opracowanie i wdrożenie innowacji w zakresie technologii uprawy, przetwórstwa i wprowadzenie do obrotu innowacyjnych produktów z pierwotnych form pszenic okrągłoziarnowej i perskiej o podwyższonej wartości odżywczej.

Prezentacja Grupy Operacyjnej EPI Pradawne Ziarno.

Gratulujemy!

Więcej o projekcie kandydaci na studia mogą się dowiedzieć u naszych wykładowców na następujących kierunkach studiów:

1. Rolnictwo
    • dr hab. inż. Małgorzata Szczepanek, profesor uczelni