Rewitalizacja Ogrodu Jagiełły. Spotkanie z Prezydentem
30 stycznia 2023

30 stycznia 2023 roku w siedzibie Bydgoskiego Domu Technika NOT odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Bydgoszczy - Rafała Bruskiego - z inicjatorami oraz laureatami konkursu na opracowanie koncepcji przestrzenno-architektonicznej rewitalizacji Ogrodu Jagiełły.

Gabriela Bajas - studentka II roku kierunku Architektura krajobrazu oraz mgr inż. arch. Patryk Czerwiński - absolwent i pracownik Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii zaprezentowali swoje prace omawiając jednocześnie najważniejsze założenia projektowe.
Rewitalizacja ogrodu jest jednym z dwóch projektów, które trafią do realizacji w Bydgoskim Budżecie Obywatelskim. W trakcie spotkania omówiono kolejne etapy urzeczywistnienia tego ambitnego zadania.