Jubileusz 55-lecia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej
26 kwietnia 2024

24 maja odbędą się obchody Jubileuszu 55-lecia Wydziału Rolnictwa i Biotechnologii Politechniki Bydgoskiej oraz X Zjazd Absolwentów. Będzie to wyjątkowy moment, by zerknąć wstecz i docenić drogę, którą Wydział przeszedł od swych skromnych początków, aż po obecną formę. Jubileusz jest również częścią obchodów 100-lecia kształcenia rolniczego w regionie. To doskonała okazja nie tylko do wspomnień, ale także do spojrzenia w przyszłość i kontynuowania tradycji akademickich.
Rejestracja uczestnictwa w Jubileuszu trwa do 30 kwietnia!
Formularz rejestracji: https://forms.gle/SQG2D4eF7CdbuvLdA

Program Uroczystości Jubileuszowej:

10.00 - 12.00 REJESTRACJA GOŚCI, ODBIÓR MATERIAŁÓW OKOLICZNOŚCIOWYCH (parter Auditorium Novum, al. Prof. S. Kaliskiego 7, Politechnika Bydgoska)
12.00 - 15.00 CZĘŚĆ OFICJALNA UROCZYSTOŚCI (Aula Auditorium Novum)
- Uroczyste wejście Władz
- Hymn Państwowy
- Wystąpienie Dziekana WRiB
- Wystąpienie Rektora PBŚ
- Wystąpienie Gości
- Wręczenie wyróżnień
- Wykład Jubileuszowy
- Koncert Jubileuszowy